text1

Vyhľadávanie

V ponuke je 70 nehnuteľností.

NA PRENÁJOM 2 izbové byty pri nemocnici, centre mesta, výborná cena

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PONUKA:
Ponúkame na prenájom priestory v kompletne zrekonštruovaných budovách, v blízkosti centra mesta Martin na Jesenského ulici za výhodnú cenu. Byty sa nachádzajú dve minúty od nemocnice a niektorých súkromných zdravotných zariadení. Približne 5 minút od Obchodného strediska OC Galéria, dve minúty k zástavke MHD, desať minút na železničnú stanicu. V okolí sa nachádzajú reštaurácie a kaviarne.

VÝMERA:
Prvé podlažie : 110 m²
Druhé podlažie : 110 m²
Podkrovie : 100 m²

DISPOZÍCIA:
Byty sú priestranné, pozostávajú zo vstupnej chodby, veľkých izieb s kuchyňou a priestrannej kúpeľne s vaňou alebo sprchovým kútom s WC. Každá budova má 3 nadzemné podlažia a suterén pod celou budovou, ktorý slúži na odkladanie bicyklov, lyží alebo kočíka. Jednotlivé podlažia majú svoje bytové jednotky, ktoré je možné rozdeliť podľa požiadaviek klienta. Na každom podlaží sú umiestnené merače na teplú a studenú vodu ako aj merač elektriny. V bytových jednotkách je umiestnená klimatizácia. Podkrovné priestory oboch budov tvoria luxusné apartmány o rozlohe 100 m2. Areál je uzatvorený kovaným oplotením s veľkým parkoviskom pre automobily a vkusne upravenou záhradou. Objekt je monitorovaný kamerovým systémom.

VYBAVENIE A ZARIADENIE:
Byty sa prenajímajú nezariadené v prípade požiadaviek klienta je možnosť byt zariadiť.
V niektorých miestnostiach  sú vstavané skrine.
Vykurovanie je ústredné pomocou radiátorov, pre každé podlažie so samostatným rozdeľovačom s uzatváracím ventilom a v priestoroch je termoregulácia.
Elektroinštalácia je svetelná aj motorická, osvetlenie na schodiská je napojené na pohybový a stmievací senzor.
Rozvod vody je z plastových rúr studenej aj teplej z centrálneho zdroja. Kanalizácia do verejnej siete je z plastu.
V sociálnych zariadeniach je na stene keramický obklad a na podlahe je keramická dlažba, umiestnené sú tu umývadlo, sprcha, WC a vaňa.
Keramický obklad je aj pri linkách v kuchynkách.
Vyhotovený je rozvod štruktúrovanej kabeláže s počítačovou, telefónnou a zabezpečovacou sieťou, osadená je klimatizácia typu split.

PARKOVANIE:
• Parkovanie pred budovou a jej okolí

CENA:
• Prenájom: 9,50,- EUR / m²/mesiac
• Kúrenie,elektrická energia, teplá úžitková voda+zrážková voda  – podľa reálnej spotreby + DPH
V cene prenájmu je zahrnuté: prenájom kancelárie, parkovanie, podiel na spoločných priestoroch budovy, spoločné prevádzkové náklady budovy, upratovanie spoločných priestorov. Možnosť pripojenia na bezpečnostný ochranný systém a internet za poplatok.

LOKALITA:
Budovy sa nachádzajú v užšom centre Martina, v lokalite vyhľadávanej mnohými občanmi. V bezprostrednom okolí budovy nájdete kompletnú občiansku vybavenosť (reštaurácie, kaviarne, potraviny, tržnicu, obchody atď) . Atraktivitu bytov zvyšuje aj výborná dopravná dostupnosť ( MHD zastávka - 20m, ŽSR zástavka – 50m).

KONTAKT:
Mgr. Vlasta Ždanská
SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA
Májkova 3, 811 07 Bratislava
Slovenská republika
mobil: +421 908 821 357
e-mail: zdanska-ZVNC-sra.sk
web: sra.sk

 
Cena:
9,50 €/m2
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Martin
Obec:Martin
Ulica:Jesenského
Kategória:Komerčné objekty
 
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:424 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1599