text1

Vyhľadávanie

V ponuke je 67 nehnuteľností.

PREDANÉ: 4 izbový rodinný dom na veľkorysom 1547m2 pozemku len 10km od Senca, obec Kaplna

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PONUKA:

Ponúkame na predaj 4 izbový dvojpodlažný rodinný dom s veľkorysým pozemkom, garážou a hospodárskou budovou v obci Kaplna, okres Senec. Dom je čiastočne podpivničený, má jedno nadzemné podlažie a neobytné podkrovie. V záhrade je krásny, udržiavaný vinič.

 

ROZLOHA:

podlahová plocha domu 185m2, zastavaná plocha 540m2, záhrada 1007m2

celková plocha pozemku 1547 m2

 

POLOHA:

Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Kaplna len 10km od Senca s prístupom na D1 smer Bratislava a Trnava. V blízkej dostupnosti sa nachádza COOP Jednota, materská škola, základná škola, detské ihrisko, obecný úrad, kultúrny dom, pošta, kostol. Do 10 minút pešou chôdzou je dostupná autobusová zastávka a vlaková stanica.

 

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE a VYBAVENIE RD:

SUTERÉN:

V podzemnom podlaží sa nachádza kotolňa, pivnica a sklad, letná kuchyňa. Do suterénu sa vchádza z interiéru betónovými schodmi. V kotolni sa nachádza plynový kotol, kotol na pevné palivo a plynomer. V letnej kuchyni je smaltovaný drez, plynový sporák, el. rúra, liatinový radiátor

1.NADZEMNÉ PODLAŽIE:

Nachádza sa tu hlavný vstup s predsieňou, kuchyňa , štyri izby, WC, kúpeľňa, komora. Podlahu miestností tvorí prevažne podlaha z drevených vlysov. Vo WC a kúpeľni, kuchyni, predsieni je keramická dlažba. V kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo, odvetranie prirodzené oknom. Samostatné WC. Vnútorné omietky sú hladké, okná sú dvojité drevené, s vonkajšími žalúziami, vnútorné keramické obklady stien sú vyhotovené pri kuchynskej linke a WC. Kuchynská linka je z materiálu na báze dreva, plynovým sporákom, elektrickou rúrou, nerezovým drezom s jednopákovou batériou, digestorom. Vstupné dvere sú drevené, vnútorné dvere dyhované na báze dreva plné do oceľovej zárubne. Z prízemia je možný vstup do neobytného podkrovia betónovými schodmi.

 

Kanalizácia: žumpa 60 m3

Voda: obecný vodovod + studňa

Kúrenie: ústredné, plynové

 

OSTATNÉ NEBYTOVÉ BUDOVY:

Garáž s montážnou jamou

Hospodárska budova a dielňa, drevený strop, okno drevené dvojité, dvere plné drevené, umývadlo, bojler na TÚV, pec na tuhé palivo

 

NÁŠ NÁZOR:

Rodinný dom sa nachádza v pokojnej obci len 10km od Senca a 14km od Trnavy. Veľmi rýchlo je možné sa dostať do Bratislavy, vďaka napojeniu na D1 v Senci. Samotná nehnuteľnosť ponúka ideálne podmienky pre chovateľa a pestovateľa. V záhrade sa nachádza udržiavaná vinica a za pozemkom je potok, ktorý sa dá využívať na zavlažovanie. Veľký pozemok je vhodný aj na stavbu ďalšieho domu, čo je možné využiť pre viacgeneračné bývanie alebo investíciu.

Majiteľka pracuje v stavebnom odbore a je ochotná poradiť pri rekonštrukčných prácach, čo môže byť pre nového majiteľa výhodou.

 

 

CENA : 138 000 € 

V cene je zahrnutá provízia RK, kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatná ponuka financovania.

 

 

 

KONTAKT:

Zuzana Mikuliková

SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA

Májkova 3, 811 07 Bratislava

Slovenská republika

Mobil: +421 903 755 759

e-mail: z.mikulikova-ZVNC-sra.sk

web: sra.sk

 

Zriaďovateľom a vlastníkom tejto realitnej kancelárie je Realitná únia Slovenskej republiky.

Táto ponuka využíva špeciálnu marketingovú podporu Realitnej únie SR, MLS X.

 

 
Cena:
138 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Kaplna
Ulica:Kaplna
Kategória:Domy a vily
 
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:4
Úžitková plocha:185 m2
Plocha pozemku:1547 m2
Garáž:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu:ZMikulikova186