text1

Vyhľadávanie

V ponuke je 53 nehnuteľností.

Na predaj multifunkčný objekt v Novom meste nad Váhom

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj súbor budov v južnej časti Nového mesta nad Váhom – na Piešťanskej ulici, s ideálnou dopravnou dostupnosťou a viditeľnosťou.

Hlavná budova súboru budov (v súčasnosti využívaná ako klinika) je orientovaná do Piešťanskej ulice. Ide o trojposchodovú budovu s lekárskymi ordináciami. Na prízemí sa nachádza prevádzka lekárne a kaviareň.

Na budovu kliniky nadväzuje dvojposchodová hala (v súčasnosti využívaná pre účely registratúry), ktorá je vybavená nákladným výťahom. Objekt je možné využiť na účely archívu, skladu, prípadne nenáročnú výrobu.

Ďalší spojený objekt multifunkčného súboru budov tvorí dvojpodlažná stavba s kanceláriami, laboratóriami a priestormi pre správcu.

Súčasťou objektu je aj spoločný dvor, ktorý slúži ako parkovisko pre klientov a návštevníkov. V jeho okolí sa nachádzajú komerčné aj rezidenčné budovy.

Celý areál je uzavretý (vjazd je cez bránu), výborne dopravne dostupný. V jeho blízkosti je zjazd z diaľnice. Celková úžitková plocha je 3.341m², zastavaná plocha je 5.176m². Časť objektu prešla renováciou v roku 2010.

Nové mesto nad Váhom má približne 20 tis. obyvateľov a s okolitými mestami ho spája diaľnica D1, vzdialenosť približne 100 km od Bratislavy a len 15 min. od Českej republiky.

Bližšie informácie a cenu Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

KONTAKT:
Ing. Eva Fabianová, RSc.
SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA
Májkova 3, 811 07 Bratislava
Slovenská republika
mobil: +421 908 156 112
e-mail: fabianova-ZVNC-sra.sk
web: sra.sk

 
Cena:
dohodou
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Nové Mesto nad Váhom
Ulica:Piešťanská
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností:0
Úžitková plocha:3341 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:1711