text1

Vyhľadávanie

V ponuke je 57 nehnuteľností.

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ : Malebná Chalúpka na Orave - Bobrov

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

PONUKA:

Ponúkame na predaj samostatne stojacu chalúpku v tichej oblasti Bobrov, s krásnym výhľadom na hory. Bobrov je dedinka s veľkými možnosťami turistiky, bicyklovania, relaxu, kúpania na Oravskej priehrade, zimných športov, prípadne návšteva Aquaparku Oravice, Roháče (Západné Tatry) a výlety do  Poľska - trhy v Jablonke cca 10 km, Zakopané a návšteva termálneho Aquaparku Chocholowskie Termy. Chalúpka so záhradou je určená na celoročné obývanie a pre každého, kto uprednostňuje relax, pokoj a pohodu v kruhu svojej rodiny. Za chalúpkou je priestor na posedenie, oddych opekanie alebo grilovanie. Za pozemkom tečie potok, ktorý je spestrením nie len pre deti ale aj ako možnosť polievania okrasných kríkov okolo chalúpky.

ROZLOHA:
Výmera pozemku : 776 m²
Zastavaná plocha : 80 m²
Úžitková plocha : 62 m²
Dielnička : 12 m²


DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:

Interiér:
Na prízemí sa nachádza vstupná chodbička, dlhá chodba, kuchyňa s krbovou vložkou a veľká izba určená na spanie, samostatné WC s kúpeľňou ( príprava na zapojenie práčky) spálňa. Izba je vhodná na odpočinok počas horúcich dní. Podkrovie je pripravené na dorobenie ďalšieho poschodia na spanie. Chalupa je z 1/3 podpivničená. Pivnica je výborná na celoročné uskladnenie zeleniny a ovocia.

Exteriér:
Pozemok je rozľahlý, rozdelený na 2 časti:
zatrávnenú časť a okrasnú časť ( okrasné dreviny a porasty)
Na pozemku sa nachádza aj hospodárska dielnička na odkladanie náradia.
Na pozemku popri chalúpke je pripravená časť na parkovanie.

POPIS:

Chalúpka je drevená stavba z r. 1892. Na základ bol použitý kameň. 1/3 domu je podpivničená. V roku 2010 chalupa prešla kompletnou rekonštrukciou. Nový krov, odizolovaná strecha a kanadská škridla, kde je predpríprava na zobytnenie a navýšenie o ďalšie poschodie. V celej chalupe boli zrekonštruované podlahy za drevené a v chodbe za dlažbu. Okná boli menené za drevené tak aby nenarúšali čaro chalúpky.

Chalúpka je situovaná v prednej časti pozemku.
• pozemok je oplotený a má vstupnú bránu
• napojenie na inžinierske siete – elektrina, voda

POLOHA:
Výhodou tejto lokality je blízkosť všetkého a výborná dopravná dostupnosť do okolitých miest aj Poľska. Prihraničná obec Bobrov sa rozprestiera v severovýchodnej časti regiónu v bezprostrednej blízkosti vodnej nádrže Oravská priehrada. Pýchou dediny je pútnické miesto – Bobrovská kalvária. Krásna je turistika na Babiu horu či Pilsko.


CENA CHALÚPKY:

Dohodou
V cene je zahrnutá provízia RK, kompletný právny servis, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatná ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

KONTAKT:


Mgr. Vlasta Ždanská
SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA
Májkova 3, 811 07 Bratislava
Slovenská republika
mobil: +421 908 821 357
e-mail: zdanska-ZVNC-sra.sk
web: sra.sk

 
Cena:
dohodou
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Námestovo
Obec:Bobrov
Ulica:Bobrov
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:2
Úžitková plocha:62 m2
Plocha pozemku:776 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
 
ID inzerátu:1771