text1

Vyhľadávanie

V ponuke je 54 nehnuteľností.

EXKLUZÍVNE: Na predaj vila, ktorá dýcha honosom - Bratislava - Záhorská Bystrica

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V pokojnej lokalite rodinných domov v Záhorskej Bystrici, v objatí Malých Karpát, na priestrannom pozemku 1221 štvorcových metrov (s možnosťou rozšírenia o ďalších 813m²) kraľuje vila, ktorá ponúka budúci domov nielen rodine náročného milovníka vína.

Skolaudovaná v roku 1999, so štedrou výmerou úžitkovej plochy a dokonalou okrasnou záhradou s jazierkom, je budúcim domovom pre tých, ktorí vedia, že veľkolepý priestor znamená skutočný luxus.

Hovoríme o 515 štvorcových metroch rozložených v troch poschodiach ideálneho rodinného života.

Táto vila doslova dýcha honosnom, dobovým nábytkom prevažne v barokovom štýle a precíznou prácou drevorezbára prítomnou v stropoch vstupnej haly, šatníkoch, pracovni a viacerých izbách. Vstavaný nábytok bol robený na mieru. Spomínaný nádych baroku je cítiť už pri vstupe do vily. Hala je od hlavnej časti domu oddelené zásuvnými dverami so sklami v štýle art novueau.

Prízemie - Centrum diania a aktívny relax (212 m²)
Vstupná hala, šatník sú praktickou súčasťou najdôležitejšieho poschodia vily, my sme sa však nechali uniesť vôňou dobrého jedla pripravovaného vo veľkej samostatnej kuchyni s praktickou špajzou a dverami prepojenou s jedálňou, kde môžete naraz usadiť 8 hostí.

Honosná obývačka je bez pochýb najkrajším miestom vily, kde nadobudnete pocit luxusného barokového paláca. Dokonalé presvetlenie, juhozápadná orientácia a pohodlný prechod na 85 metrovú vonkajšiu terasu sú ďalšími plusmi rodinného sídla. Pocit tepla domova okrem plynového kúrenia, ktoré možno inteligentne ovládať cez internet, umocňuje mramorový krb a kvalitná drevená podlaha vo všetkých izbách domu.

Prečo ale nezačať či neukončiť deň pohybom? Zaplávajte si v krytom bazéne s protiprúdom s celoročnou prevádzkou pod drobnohľadom mramorovej Venuše alebo relaxujte vo vírivke pri sviečkach a príjemnej hudbe.

1. poschodie - Spánok a dokonalé súkromie (152 m²)
Vitajte v nočnej časti vily. 3 spálne, dve priestranné kúpeľne, šatník zimná záhrada a priamy prechod na ďalšiu terasu o výmere 116 metrov štvorcových.
V obklopení spálni priťahuje pozornosť priestranná pracovňa, v ktorej azda najviac vyniká práca rezbára s gotickým nádychom na stenách miestností. Umiestnenie mimo centra rodinného života je tak ideálnym miestom pre pracovné povinnosti.

Suterén - Zábava pri dobrom víne (103 m²)
Súkromná vinárnička je snom každého milovníka nápoja bohov. Oslavy či priateľské posedenia tak môžu prebiehať mimo centra rodinného života v maximálnom súkromí. Niečo pod zub? Nosenie tanierov po schodoch nahradí zásobovací výťah z kuchyne do vinárne, ktorý bezpochybne patri k jednej z najväčších vychytávok tejto vily. Prízemie pozvaných nielen pohostí ale v prípade potreby je k dispozícii aj izba vyhradená na oddych.

Čo tu ešte nájdete?

• technickú miestnosť pre bazén
• práčovňu
• 2x praktický šatník

Súčasťou rodinného sídla je aj dvojgaráž (48 m²), vchod do nej je spevnený známkovou dlažbou. Parkovanie pre hostí je možné priamo na pozemku (2 autá).
Luxusné bývanie dopĺňa okrasná záhrada s automatickou závlahou, pravidelne udržiavaná záhradníkom. Rodinné grilovania v priestrannom altánku s výhľadom na jazierko je idylickou možnosťou trávenia nielen letného večera.

Bezpečnosť zaručuje kamerový systém.

Vila sa nachádza v pokojnej časti Záhorskej Bystrice v lokalite Strmý Vŕšok, odkiaľ je už len na skok do prírody Malých Karpát. Pravidelné MHD zaručuje spojenie s centrom Bratislavy a nový majiteľ zaiste ocení výborné napojenie na diaľnicu a diaľničný obchvat.

Výmera pozemku: 1221m² (možnosť zväčšenia pozemku o ďalších 813m²)
Zastavaná plocha: 315m²
Úžitková plocha domu: 515m²
Izby: 7x
Kúpeľňa s WC: 3x
Samostatné WC: 2x
Terasa poschodie: 116m²
Terasa prízemie: 85m²
Garáž: 48m²
Záhradný domček: 9m²
Altánok: 8,5m²
Jazierko: 80m²

3D prehliadka vily: https://my.matterport.com/show/?m=Bku18v6cavS

VYBAVENIE DOMU:
• Krytý bazén s protiprúdom
• Klimatizácia
• Krb v obývačke
• Vírivka
• Zásobovací výťah z kuchyne do vinárne
• Vonkajšie elektrické rolety
• Bezpečnostné vstupné dvere
• Kamerový systém

OSTATNÉ:
• Murovaná stavba - tehla hr. do 400mm
• Napojenie na inžinierske siete - vodovod, plyn, elektrina, kanalizácia
• Šikmá strecha, strešná krytina – pálená škridla
• Plastové okná s izolačným sklom
• Kúrenie - plynový kotol, podlahové kúrenie - inteligentné ovládanie cez internet
• Zimná záhrada
• Závlaha trávnika
• Oplotenie pozemku
• Orientácia na svetové strany – JZ (obývačka, spálňa, terasa na prízemí) SZ – (kuchyňa, jedáleň, 2 izby), V - (terasa na poschodí)

CENA:
Dohodou.

KONTAKT:
Ing. Eva Fabianová, RSc.
SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA
Májkova 3, 811 07 Bratislava
Slovenská republika
Mob.: 0908 156 112
e-mail: fabianova-ZVNC-sra.sk
web: sra.sk

 
Cena:
dohodou
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Záhorská Bystrica
Kategória:Domy a vily
 
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:7
Úžitková plocha:515 m2
Plocha pozemku:1221 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Garáž:Áno
Energ. certifikát:Nemá
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:áno
 
ID inzerátu:1779