text1

Vyhľadávanie

V ponuke je 70 nehnuteľností.

NA PREDAJ: 3-izb. byt v nízkopodlažnej novostavbe, Bernolákovo

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na predaj: 3-izbový byt s výmerou 74,2 m2 (z toho balkón 4,8 m2) v nízkopodlažnej novostavbe z roku 2012 na Lipovej ulici v Bernolákove, len 11 km od Bratislavy. Sťahovať sa môžete okamžite. Aktuálna mesačná platba za kúrenie a ohrev vody je 20 eur. Ak máte radi prechádzky, bicyklovanie, kolobežku či korčule, budete unesení novým náučným chodníkom popri vode do Novej Dedinky. 

VÝMERA:
Výmera bytu je 69,38 m2 + 4,78 m2 balkón.

POSCHODIE:
Byt sa nachádza nad prízemným bytom, t.j. na 1. z 2 poschodí. Výhodou je, že na každom podlaží je len jeden byt.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE:
Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne, obývacej izby, detskej izby, spálne, kúpeľne s vaňou, WC a balkóna. V byte nájdete aj samostatnú technickú miestnosť, ktorá Vám ponúka aj ďalšie úložné priestory. Izby sú nepriechodné. Rozmiestnenie jednotlivých častí bytu si môžete pozrieť na pôdoryse.

ENERGIE a OSTATNÉ PLATBY ZA BYT:
Byt zaujme z pohľadu energetických nákladov. Má samostatný plynový kotol, pričom aktuálna mesačná platba za kúrenie a samostatný ohrev vody je 20 eur. Zvýšiť teplotu v byte si môžete aj klimatizáciou. Okrem toho byt susedí s ďalšími bytovými jednotkami, čo sa tiež pozitívne odráža na nákladoch. Mesačný poplatok správcovi, ktorý zahŕňa aj vodu, je 55 eur. Za elektrinu sa platí 35 eur.  Celkové aktuálne náklady na byt sú 110 eur/mesačne.

PREČO BÝVAŤ V BERNOLÁKOVE:

Bratislava či Senec sú vzdialené len 11 kilometrov. Bernolákovo však ponúka oveľa viac. Hovoriť o tom by vedel už Anton Bernolák, pre ktorého bola táto obec prvým pôsobiskom po štúdiách. Jazykovedec by určite spomenul kaštieľ obklopený rozsiahlym parkom. Dnes však Bernolákovo, ktoré pripomína malé mestečko, poskytuje aj iné možnosti. Z bytu na Lipovej ulici prejdete 400 metrov a nakupujete v Bille. V obchodnej zóne nájdete aj pekáreň, kvetinárstvo či Pepco. Objednali ste si niečo cez internet? Alza box či Packeta, kde si tovar vyzdvihnete, čakajú na Vás.

Bernolákovo je rajom pre bicyklovanie. Nový asfaltový chodník Vás popri vode privedie na bicykli, ale aj na kolobežke či korčuliach do Novej Dedinky. Cyklotrasa vedie tiež do Pezinka. 

ČO OCENÍTE PRI TOMTO BYTE?

- nízke náklady na energie (20 eur/mes. za kúrenie a ohrev vody)
- okamžite sa môžete sťahovať
- neviazne na ňom žiadna ťarcha
- na poschodí nájdete len jeden byt
- kvalitné rodinné bývanie, ktoré ponúka Bernolákovo
- dobré susedské vzťahy
- výbornú dopravnú dostupnosť tak do hlavného mesta, ako aj Senca či Pezinka

CENA:
184 800 €

Cena je konečná, je v nej zahrnutá provízia realitnej kancelárie, kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatná ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.

KONTAKT:
Ing. Vladimír KUBRICKÝ
SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA
Májkova 3, 811 07 Bratislava
Slovenská republika
mobil: 0903 755 629

e-mail: kubricky-ZVNC-sra.sk
web: sra.sk

Zriaďovateľom tejto realitnej kancelárie je REALITNÁ ÚNIA Slovenskej republiky.

 
Cena:
184 800,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Bernolákovo
Ulica:Lipová
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
 
Úžitková plocha:74 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:2 / 3
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:áno
Loggia:áno
Terasa:nie
 
ID inzerátu:vkubricky145